Webdesign

Propagace firmy je na našem malém trhu dnes již nezbytná snad u všech oborů. Ve většině oborů se jako nejlevnější nástroj pasivního marketingu prosadil internet. Jinými slovy, jsou obory, kde platí: „kdo není na internetu jako by vůbec nebyl“. Posloupnost těchto myšlenek vede spoustu klientů k rozhodnutí vytvořit webové stránky.

Tvorbu internetových stránek není dobré podcenit. Stejně jako špatná reklama, tak i špatně udělaná, nebo zastaralá webová prezentace může mít negativní vliv na zákazníky. Je proto důležité myslet nejen na grafické zpracování a poutavý obsah webové prezentace, ale také na ostatní faktory.

Při vlastní tvorbě stránek je potřeba se zamyslet především nad tím

  • kdo nás hledá
  • jak nás hledá
  • co u nás hledá

Tyto jednoduché otázky by pak měli sami vytvořit představu, jak by měli stránky graficky vypadat, jelikož když vím kdo mne hledá, tak jsem schopen i určit jaká grafika mu bude nejspíše vyhovovat. Pokud vím jak mne zákazník hledá, jsem schopen správně optimalizovat stránky pomocí SEO aby mne opravdu našel. A pokud vím co u nás hledá jsem schopen i přizpůsobit logiku stránek tak, aby uživatel snadno a rychle našel právě to co hledal.

Začínat zpracování webových stránek podrobnou analýzou a nepouštět ji ze zřetele po celou dobu vývoje je naším standardním pravidlem. Jsme schopni Vám vytvořit webovou prezentaci v libovolném rozsahu ať již s nasazením CMS pro jednoduchou správu obsahu, nebo klasické HTML stránky případně plně flashovou prezentaci. Volbu technologií a ostatní rozhodnutí samozřejmě nemusíte dělat Vy sami, ale děláte je spolu s námi po důkladné analýze Vašich požadavků.

Na vytvoření samotné www stránky musí navazovat její umístění na spolehlivý webhosting a pro zvýšení její úspěšnosti je možné aplikovat reklamní kampaň. WWW stránku je potřeba udržovat v aktuálním stavu a pokud má být opravdu úspěšná, je potřeba i provádět průběžné úpravy vzhledem k zásadám SEO.


Kontaktní formulář

FIRMA ACIT JE DISTRIBUTOREM RENOVOVANÝCH KAZET SPOLEČNOSTI ABEL-COMPUTER

Autorizovaný prodejce

Naše firma je GOLD partnerem společnosti ESET s.r.o.

Nepřehlédněte!
Servis počítačů na Praze 4
Jako každé zařízení, tak i počítače podléhají zubu času, komponenty mají svou životnost, stárnou a mohou se u nich vyskytnout nejrůznější závady. Mnozí se tedy dostanou do situace, kdy jejich...
Udržujete si náskok díky technice?
Málokdo z nás dnes ke své práci nepotřebuje počítač. Počítač se za krátkou dobu své existence stal nepostradatelným pro valnou většinu produktivních lidí. Tato situace umožňuje výrobcům...

Rychlé kontakty

ACIT s.r.o.

Chodovská 228/3
Praha 4, 14100

tel.:    +420 241 742 795
mobil: +420 606 155 608

e-mail: info@acit.cz
web:    www.acit.cz

ACIT s.r.o. dodává kancelářskou techniku : telefony, faxy, kopírky, mobilní telefony, skartovačky i veškeré doplňky.