Správa www stránek

Pokud jste již investovali jistě nemalé prostředky do vytvoření internetové prezentace, uvědomte si také, že webovou prezentaci je potřeba „udržovat“. Jakákoliv statická prezentace pozbývá časem svou platnost a tím i účinnost. Nejen stálí návštěvníci Vašeho webu, ale i roboti vyhledávacích serverů (Seznam, Google.....) si velmi rychle všimnou, že se u Vás nic nemění a přestanou Vás navštěvovat.

V dnešní době je trendem vytvářet webové prezentace nad systémy CMS, tedy systémy určenými pro jednoduchou správu obsahu, nebo také nad redakčními systémy. Pokud jsou Vaše webové stránky postaveny takto, provádíte si pravděpodobně 80% úprav svými silami. V takovém případě Vám můžeme nabídnout pomoc s těmi zbývajícími 20-ti%, případně převzít úpravu na sebe úplně.

Horší situace však nastává, pokud stránky jsou vytvořeny systémem, který uživatelskou správu obsahu neumožňuje. V takovém případě vyžadují úpravy hlubší znalosti v oboru internetových prezentací a zde již doporučujeme přenechat plně správu stránky odborníkům. Zajišťujeme jak úpravy textů, výměnu obrázků či dokumentů, tak i změny grafiky či rozšíření stávající prezentace.


Kontaktní formulář

FIRMA ACIT JE DISTRIBUTOREM RENOVOVANÝCH KAZET SPOLEČNOSTI ABEL-COMPUTER

Autorizovaný prodejce

Naše firma je GOLD partnerem společnosti ESET s.r.o.

Nepřehlédněte!
Servis počítačů na Praze 4
Jako každé zařízení, tak i počítače podléhají zubu času, komponenty mají svou životnost, stárnou a mohou se u nich vyskytnout nejrůznější závady. Mnozí se tedy dostanou do situace, kdy jejich...
Udržujete si náskok díky technice?
Málokdo z nás dnes ke své práci nepotřebuje počítač. Počítač se za krátkou dobu své existence stal nepostradatelným pro valnou většinu produktivních lidí. Tato situace umožňuje výrobcům...

Rychlé kontakty

ACIT s.r.o.

Chodovská 228/3
Praha 4, 14100

tel.:    +420 241 742 795
mobil: +420 606 155 608

e-mail: info@acit.cz
web:    www.acit.cz

ACIT s.r.o. se stará o počítače firmám s kterými má smlouvu o správě sítě. Zařaďte se mezi ně.