Reference

Advokátní kancelář PELIKÁN KROFTA KOHOUTEK
Renomovaná právní kancelář poskytující služby v oblasti domácího i mezinárodního práva.
APLIX SERVIS s.r.o.
Společnost se zabývá sanacemi betonových a železobetonových staveb z hlediska hydroizolace.
ASAP Rent car, s.r.o.
Autopůjčovna ASAP Rent Car půjčuje osobní, vícemístné i užitkové vozy a patří mezi nejvýznamnější půjčovny aut.
Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR
Organizace zastupující podniky zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou a obchodem s vojenskou a bezpečnostní technikou.
ATV-Centrum
ATV-Centrum je výhradním dovozcem motorových čtyřkolek E-TON pro Českou a Slovenskou Republiku a autorizovaným prodejcem čtyřkolek DINLI CENTHOR 700 a čtyřkolek JourneyMan (Gladiator, SMC).
Česká letecká servisní a.s.
ČLS udržuje vybavení letadel, projektuje a realizuje zástavby radionavigačních systémů i speciálního vybavení na letounech všech kategorií.
Česká společnost pro bezvýkopové technologie
Sdružení právnických a fyzických osob, které se zabývají problematikou bezvýkopových technologií.
Ctech s.r.o.
Kreativní společnost nabízející tvorbu 3D vizualizací, animací, webových stránek či DTP materiálů.
Fobos Business s.r.o.
Oficiální partner významných evropských trajektových společností nabízející trajekty pro nákladní mezinárodní přepravu mezi Francií a Velkou Británií.
GHC Invest, s.r.o.
Specialisté na kapalný chlor, chladírenské a speciální plyny, měření, regulaci a dávkování chlóru a chemikálií, bazénovou chemii a technologii.
IBTravel s.r.o.
Cestovní agentura se zaměřením na firemní klientelu. Oficiální cestovní kancelář FIS MISTROVSTVÍ SVĚTA V KLASICKÉM LYŽOVÁNÍ V LIBERCI 2009.
IMAGE M&A, a.s.
Nezávislá poradenská společnost poskytující služby v oblasti fúzí, akvizic a dalších kapitálových operací zákazníkům ze soukromého i veřejného sektoru.
IMG a.s.
IMG a.s. je nezávislý poradce a zprostředkovatel v oborech pojištění a financí.
Kamil Střihavka
Známá osobnost české hudební (BSP, No Guitars, Leaders...) a muzikálové (Jesus Christ Superstar, Johanka z Arku, Excalibur...) scény.
PressMedia, spol. s r.o.
Firma zajišťuje dodávky časopisů z České republiky na Slovensko a opačným směrem s následnou distribucí. Dále provozuje maloobchodní síť prodejen GG TABAK.
Priority, spol. s.r.o.
Firma zajišťuje komplexní logistický servis počínaje expedicí či skladováním, přes řešení celní problematiky až po finální přepravu produktu na místo určení.
Regada Česká, s.r.o.
Firma vyrábí a prodává elektrické servopohony s průmyslovými armaturami, elektromagnetické ventily, pneumatické prvky a regulátory tlaku plynu.
Spacium, o.p.s.
Společnost se zaměřuje na obohacení, oživení a kultivaci veřejných městských prostranství prostřednictvím nejrůznějších uměleckých aktivit.
StudioYpsilon Praha
Pražský divadelní soubor s pevným místem na kulturní scéně. Mimo jiné zde hrají Martin Dejdar, Pavel Nový, Jiří Lábus, Jan Schmid a další.
TELFIN a.s.
Firma je zaměřena především na podporu investorských aktivit v České republice.
Václav NOID Bárta
Muzikant, skladatel, zpěvák, protagonista mnoha významných muzikálů. Účinkování v Excalibur, Obraz Doriana Graye, Láska je láska, Kájínek...
VENTUS-ALIANCE s.r.o.
Firma se zabývá velkoobchodem a exportně-importními dodávkami širokého sortimentu surovin pro výrobce krmiv.
Webasto Products Czech Republic, s.r.o.
Největší světový výrobce střešních oken a nezávislých topení pro automobilový průmysl. Výstižným mottem firmy je slogan "Feel the drive".

Kontaktní formulář

FIRMA ACIT JE DISTRIBUTOREM RENOVOVANÝCH KAZET SPOLEČNOSTI ABEL-COMPUTER

Autorizovaný prodejce

Naše firma je GOLD partnerem společnosti ESET s.r.o.

Nepřehlédněte!
Servis počítačů na Praze 4
Jako každé zařízení, tak i počítače podléhají zubu času, komponenty mají svou životnost, stárnou a mohou se u nich vyskytnout nejrůznější závady. Mnozí se tedy dostanou do situace, kdy jejich...
Udržujete si náskok díky technice?
Málokdo z nás dnes ke své práci nepotřebuje počítač. Počítač se za krátkou dobu své existence stal nepostradatelným pro valnou většinu produktivních lidí. Tato situace umožňuje výrobcům...

Rychlé kontakty

ACIT s.r.o.

Chodovská 228/3
Praha 4, 14100

tel.:    +420 241 742 795
mobil: +420 606 155 608

e-mail: info@acit.cz
web:    www.acit.cz

ACIT s.r.o. se zabývá jak stavbou počítačových sestav, tak i prodejem jednotlivých komponent. Při stavbě počítačů klademe důraz na použití kvalitních dílů od renomovaných výrobců.