Servis počítačů na Praze 4

Jako každé zařízení, tak i počítače podléhají zubu času, komponenty mají svou životnost, stárnou a mohou se u nich vyskytnout nejrůznější závady. Mnozí se tedy dostanou do situace, kdy jejich výpočetní technika vyžaduje servis, ať už je to z důvodu nefunkčnosti počítače, nebo jeho špatné funkce. Běžný uživatel si většinou s tímto problémem neporadí vůbec, těm zkušenějším zase mohou chybět patřičné znalosti, ale hlavně výbava a potřebné zázemí. Vyplatí se proto navštívit profesionální servis PC, se zkušenými techniky a patřičným zázemím a mezi takové patří firma Acit s.r.o.

Potřebujete servis?

Firma Acit s.r.o. se nově přestěhovala na Prahu 4 do Kvestorské ulice hned naproti historickému vodojemu architekta Kotěry. Zde nabízí své technické zázemí klientům z celé Prahy. Servisně vám firma zajistí vše od přeinstalace, či odvirování domácího počítače až po konfiguraci firemních serverů. Firma je zaměřena na dlouhodobou spolupráci se svými klienty a proto nabízí smluvní vztah, jehož náplní je péče ať již o firemní síť či domácí počítač. Správa sítí pro malé a střední firmy je hlavní náplní společnosti Acit s.r.o. Vzhledem k poskytování služeb pro firemní sektor nabízí firma také doménové služby jako je webhosting, mailhosting, SEO optimalizace či tvorbu webových prezentací. Pro domácí, ale i firemní klientelu mají připravené školitele, které vám připraví školení dle individuálních potřeb.

Potřebujete vybavit?

Kromě servisní činnosti se firma samozřejmě zabývá také prodejem výpočetní techniky. Při návrhu počítačových sestav vychází z individuálních potřeb zákazníka, takže zákazník platí jen za to co opravdu potřebuje a neplatí za zbytečné komponenty. Tento postup aplikují nejen na domácí počítače, ale i na firemní servery, kde je rozdíl v cenně enormní. Můžete zde uspokojit i svou potřebu spotřebního materiálu, jelikož firma je dlouholetým partnerem firmy ABEL, která dodává kvalitní renovované tonery. Stejně tak firma Acit s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s výrobcem antivirového řešení NOD32, kde dosáhla označení Gold Partner.


Kontaktní formulář

FIRMA ACIT JE DISTRIBUTOREM RENOVOVANÝCH KAZET SPOLEČNOSTI ABEL-COMPUTER

Autorizovaný prodejce

Naše firma je GOLD partnerem společnosti ESET s.r.o.

Nepřehlédněte!
Servis počítačů na Praze 4
Jako každé zařízení, tak i počítače podléhají zubu času, komponenty mají svou životnost, stárnou a mohou se u nich vyskytnout nejrůznější závady. Mnozí se tedy dostanou do situace, kdy jejich...
Udržujete si náskok díky technice?
Málokdo z nás dnes ke své práci nepotřebuje počítač. Počítač se za krátkou dobu své existence stal nepostradatelným pro valnou většinu produktivních lidí. Tato situace umožňuje výrobcům...

Rychlé kontakty

ACIT s.r.o.

Chodovská 228/3
Praha 4, 14100

tel.:    +420 241 742 795
mobil: +420 606 155 608

e-mail: info@acit.cz
web:    www.acit.cz

ACIT s.r.o. buduje počítačové sítě a to od návrhu, přes realizaci, včetně dodávky jak pasivních tak aktivních prvků, až po konečné proměření parametrů sítě.