Doménové služby

Pod názvem doména si většina z nás vybaví pojem www.firma.cz, ale samozřejmě je také nutné se postarat o poštu, která je poslána na adresu cokoliv@firma.cz. Pro doménu firma.cz lze také zřídit různé subdomény, tedy adresy ve tvaru neco.firma.cz na kterých se dají provozovat různé webové prezentace či jiné služby..

Naše firma zajišťuje pro své klienty širokou škálu doménových služeb. Jsou to služby spojené s registrací či provozem doménových jmen.

Pokud chcete provozovat své vlastní doménové jméno, je prvním krokem registrace domény. Tuto službu pro naše klienty zajišťujeme ve spojení s registrátorem ZONER software, a.s., který patří k největším na našem trhu. Na své doméně pravděpodobně budete chtít provozovat nějaké služby (webová prezentace, mail ...) a tyto služby poběží na různých serverech. Aby se bylo možné k těmto službám vůbec dostat, je nutné vést DNS záznamy, proto svým klientům poskytujeme službu vedení DNS záznamů. Dále je již na klientovi, jaké další služby využije. Nejčastěji je to služba plného hostingu, tedy situace, kdy klient u nás provozuje svou webovou prezentaci (webhosting) a emailové služby.

Pokud klient využívá emailové služby našeho serveru a přistupuje do své emailové schránky pomocí webového rozhraní, může si zvolit ze tří různých dodavatelů tohoto prostředí. Emailové služby obsahují antivirové a antispamové řešení (včetně greylistingu).

Pro správu domén hostovaných na našich serverech je klientovi k dispozici profesionální nástroj od firmy Parallels, umožňující kompletní správu domény.

Mimo těchto klasických služeb nabízíme ještě další služby, které jsme začali provozovat na základě častých požadavků našich klientů. Jedná se například o pronájem virtuálních serverů, nebo služby odesílacích serverů SMTP.

Pronájem virtuálních serverů nabízíme i krátkodobě, kdy naši klienti kupříkladu testují webovou aplikaci a pořízení plného stroje není ekonomicky rentabilní, je tato služba ideální volbou.

Problémy s odesíláním emailů jsou často řešený problém. Většina firem používá SMTP servery svého poskytovatele internetu (ISP), které nemusí vždy vyhovovat. U levnějších připojení formou wifi či osobních ADSL se navíc většinou pohybujete v dynamických rozsazích a někteří příjemci Vaše emaily nebudou ani akceptovat, případně se tyto servery často objevují na blacklistech různých globálních antispamů a pak už odeslání emailů není možné vůbec. Dalším problémem jsou mobilní připojení, kdy by jste měli měnit SMTP server podle typu připojení přes které se právě se svým NTB připojujete. Proto nabízíme službu placeného SMTP, která je cenově velmi dostupná a přitom maximálně spolehlivá.


Kontaktní formulář

FIRMA ACIT JE DISTRIBUTOREM RENOVOVANÝCH KAZET SPOLEČNOSTI ABEL-COMPUTER

Autorizovaný prodejce

Naše firma je GOLD partnerem společnosti ESET s.r.o.

Nepřehlédněte!
Servis počítačů na Praze 4
Jako každé zařízení, tak i počítače podléhají zubu času, komponenty mají svou životnost, stárnou a mohou se u nich vyskytnout nejrůznější závady. Mnozí se tedy dostanou do situace, kdy jejich...
Udržujete si náskok díky technice?
Málokdo z nás dnes ke své práci nepotřebuje počítač. Počítač se za krátkou dobu své existence stal nepostradatelným pro valnou většinu produktivních lidí. Tato situace umožňuje výrobcům...

Rychlé kontakty

ACIT s.r.o.

Chodovská 228/3
Praha 4, 14100

tel.:    +420 241 742 795
mobil: +420 606 155 608

e-mail: info@acit.cz
web:    www.acit.cz

ACIT s.r.o. buduje počítačové sítě a to od návrhu, přes realizaci, včetně dodávky jak pasivních tak aktivních prvků, až po konečné proměření parametrů sítě.