Počítačové sítě

Převážná většina firem dnes využívá výhod firemní datové sítě. Při výskytu jakékoliv chyby přeinstalováváme počítače a restartujeme servery. Přitom až 15% chyb a zpomalení chodu počítače je zapříčiněno závadou právě na vedení datové sítě. Proto je nutné nejen věnovat velkou pozornost výstavbě datové sítě, ale i její pravidelné kontrole.  

Základním prvkem infrastruktury moderní počítačové sítě je kvalitně navrhnutá a odborně nainstalovaná strukturovaná kabeláž. Při návrhu a výstavbě se držíme osvědčených standardů a doporučení, které zaručují bezproblémový chod počítačové sítě. Naše firma buduje počítačové sítě a to od návrhu přes realizaci, včetně dodávky jak pasivních tak aktivních prvků, až po konečné proměření parametrů sítě s možností zpracování protokolu o proměření, zapojení počítačů do sítě a nastavení aplikační vrstvy.

Přestože nástup optických sítí přinesl nové možnosti v budování počítačových sítí, zůstávají ve firemním sektoru metalické sítě zcela dominantní. Dnes se nejčastěji budují kombinované sítě metalicko-optické, kde je páteřní rozvod realizován optickými kabely a ostatní rozvody jsou tvořeny metalicky. Realizujeme sítě v kategorii cat.5e, cat.6 a cat.7. Provádíme jak budování sítě nové, tak rozšíření stávající sítě. Od jednoduché sítě (spojení několika počítačů) po náročné a rozsáhlé sítě čítající stovky počítačů. Vlastníme kompletní technické vybavení potřebné pro instalaci kabeláží.


Kontaktní formulář

FIRMA ACIT JE DISTRIBUTOREM RENOVOVANÝCH KAZET SPOLEČNOSTI ABEL-COMPUTER

Autorizovaný prodejce

Naše firma je GOLD partnerem společnosti ESET s.r.o.

Nepřehlédněte!
Servis počítačů na Praze 4
Jako každé zařízení, tak i počítače podléhají zubu času, komponenty mají svou životnost, stárnou a mohou se u nich vyskytnout nejrůznější závady. Mnozí se tedy dostanou do situace, kdy jejich...
Udržujete si náskok díky technice?
Málokdo z nás dnes ke své práci nepotřebuje počítač. Počítač se za krátkou dobu své existence stal nepostradatelným pro valnou většinu produktivních lidí. Tato situace umožňuje výrobcům...

Rychlé kontakty

ACIT s.r.o.

Chodovská 228/3
Praha 4, 14100

tel.:    +420 241 742 795
mobil: +420 606 155 608

e-mail: info@acit.cz
web:    www.acit.cz

ACIT s.r.o. se stará o počítače firmám s kterými má smlouvu o správě sítě. Zařaďte se mezi ně.