PPC kampaně

Zviditelnění a upřednostnění webových stránek je prvořadým úkolem každého jejich tvůrce. Jednou z nejúčinnějších metod zvýšení návštěvnosti je aplikování reklamní kampaně. V dnešní době nejčastěji nasazujeme reklamní kampaně PPC, tedy Pay Per Click, neboli platba za kliknutí. Jedná se o formu reklamní kampaně, kdy klient platí až za uživatele, který se na jeho stránky dostane a ne za uživatele, který pouze jeho reklamu shlédne.

Pro své klienty vedeme kampaně na portálech www.seznam.cz a www.google.cz , tedy využíváme systémy Sklik a Google Adwords, které momentálně pokrývají 90% trhu PPC. Výhodou této formy reklamní kampaně je její poměr cena/výkon ve spojení s poměrně přesným zacílením.

V obou systémech se jedná o reklamu založenou na klíčových slovech, či slovních spojeních. Vytvoření reklamní kampaně vyžaduje určité znalosti o principech fungování celého systému. Není možné si zaplatit kupříkladu třetí místo na slovo „pečivo“, ale umístění Vašeho inzerátu se vypočítává z více faktorů, mezi které patří například nabídnutá cena za proklik, předchozí úspěšnost Vašeho inzerátu, relevance klíčového slova vůči odkazovaným www stránkám, či obsahu inzerátu. Stejně tak i psaní inzerátu má svoje zákonitosti a omezení.

Jsme schopni Vám takovouto kampaň nejenom navrhnout, ale i spravovat po celou dobu jejího trvání. Naše odměna se odvíjí od velikosti kampaně, kdy ve většině případů pokrývá celou kampaň paušální poplatek 1.000,- Kč bez DPH ke kterému se přidává reálná cena prokliků.


Kontaktní formulář

FIRMA ACIT JE DISTRIBUTOREM RENOVOVANÝCH KAZET SPOLEČNOSTI ABEL-COMPUTER

Autorizovaný prodejce

Naše firma je GOLD partnerem společnosti ESET s.r.o.

Nepřehlédněte!
Servis počítačů na Praze 4
Jako každé zařízení, tak i počítače podléhají zubu času, komponenty mají svou životnost, stárnou a mohou se u nich vyskytnout nejrůznější závady. Mnozí se tedy dostanou do situace, kdy jejich...
Udržujete si náskok díky technice?
Málokdo z nás dnes ke své práci nepotřebuje počítač. Počítač se za krátkou dobu své existence stal nepostradatelným pro valnou většinu produktivních lidí. Tato situace umožňuje výrobcům...

Rychlé kontakty

ACIT s.r.o.

Chodovská 228/3
Praha 4, 14100

tel.:    +420 241 742 795
mobil: +420 606 155 608

e-mail: info@acit.cz
web:    www.acit.cz

ACIT s.r.o. je GOLD partnerem společnosti ESET. Dodáváme antivirové řešení pro pracovní stanice, servery i mobilní telefony.