Podpora

Pro využití vzdálené podpory našich techniků využijte připravené aplikace TeamViwer. Pro rychlou podporu stáhněte a následně spusťte soubor Rychlá podpora. Pokud jste již ve spojení s naším technikem, automaticky uvidí Vaši žádost a připojí se k Vašemu počítači. Případně Vás požádá o kód relace, který se Vám po spuštění aplikace zobrazí.

Pokud jste stálým klientem naší firmy, máte možnost si nainstalovat aplikaci z odkazu Trvalá podpora a naši technici se budou schopni připojit k Vašemu počítači i v dalších případech, kdy budete jejich pomoc potřebovat.


Kontaktní formulář

FIRMA ACIT JE DISTRIBUTOREM RENOVOVANÝCH KAZET SPOLEČNOSTI ABEL-COMPUTER

Autorizovaný prodejce

Naše firma je GOLD partnerem společnosti ESET s.r.o.

Nepřehlédněte!
Servis počítačů na Praze 4
Jako každé zařízení, tak i počítače podléhají zubu času, komponenty mají svou životnost, stárnou a mohou se u nich vyskytnout nejrůznější závady. Mnozí se tedy dostanou do situace, kdy jejich...
Udržujete si náskok díky technice?
Málokdo z nás dnes ke své práci nepotřebuje počítač. Počítač se za krátkou dobu své existence stal nepostradatelným pro valnou většinu produktivních lidí. Tato situace umožňuje výrobcům...

Rychlé kontakty

ACIT s.r.o.

Chodovská 228/3
Praha 4, 14100

tel.:    +420 241 742 795
mobil: +420 606 155 608

e-mail: info@acit.cz
web:    www.acit.cz

ACIT s.r.o. je GOLD partnerem společnosti ESET. Dodáváme antivirové řešení pro pracovní stanice, servery i mobilní telefony.