SEO optimalizace

V dnešní době nestačí prezentovat svou firmu, či své výrobky na internetu webovou prezentací bez dalších kroků. Velmi důležitým úkolem je přilákat na svou prezentaci potencionální klienty. Vysoké procento návštěv a hlavní příliv nových klientů se dnes děje pomocí vyhledávačů. V české republice je nejpoužívanější Seznam následovaný Googlem. Pokud někdo pomocí těchto vyhledávačů něco hledá, jsou mu výsledky hledání zobrazeny v určitém pořadí na základě kritérií, která si vyhledávače pečlivě chrání.

Pro úspěšnost Vaší prezentace je (mimo obsahu) důležité, aby se při vyhledávání umisťovala na předních místech a tak přilákala největší díl potencionálních klientů. Pro tento úspěch je nutné stránky optimalizovat pro tyto vyhledávače. Tato technika (metodika) se nazývá SEO (Search Engine Optimization, optimalizace pro vyhledávače) a jejím cílem je udělat stránky pro automatické zpracování vyhledávači co nejčitelnější a zároveň co nejpřitažlivější.

Jsme schopni Vám jak zpracovat Vaše již hotové www stránky podle těchto požadavků, tak i vést SEO pro Vaše stránky dlouhodobě a starat se tak o jejich úspěšnost ve vyhledávačích.


Kontaktní formulář

FIRMA ACIT JE DISTRIBUTOREM RENOVOVANÝCH KAZET SPOLEČNOSTI ABEL-COMPUTER

Autorizovaný prodejce

Naše firma je GOLD partnerem společnosti ESET s.r.o.

Nepřehlédněte!
Servis počítačů na Praze 4
Jako každé zařízení, tak i počítače podléhají zubu času, komponenty mají svou životnost, stárnou a mohou se u nich vyskytnout nejrůznější závady. Mnozí se tedy dostanou do situace, kdy jejich...
Udržujete si náskok díky technice?
Málokdo z nás dnes ke své práci nepotřebuje počítač. Počítač se za krátkou dobu své existence stal nepostradatelným pro valnou většinu produktivních lidí. Tato situace umožňuje výrobcům...

Rychlé kontakty

ACIT s.r.o.

Chodovská 228/3
Praha 4, 14100

tel.:    +420 241 742 795
mobil: +420 606 155 608

e-mail: info@acit.cz
web:    www.acit.cz

ACIT s.r.o. je GOLD partnerem společnosti ESET. Dodáváme antivirové řešení pro pracovní stanice, servery i mobilní telefony.