Správa počítače

Každému, kdo chápe počítač jako výrobní prostředek, přijde vhod expresní počítačový servis. Tuto službu naše firma nabízí všem Těm, pro něž se stal počítač synonymem slova práce a využívají jej jako nástroj své obživy, jako prostředek k zajištění a udržení příjmů. Jako příklad zde můžeme uvést všechny hudebníky, skladatele, grafiky a designéry, návrháře, stavební inženýry, projektanty, vědce a mnoho a mnoho dalších profesí napříč všemi obory. Tyto počítače zpravidla uchovávají velmi důležitá data a programy, jejich cena může být někdy i velmi vysoká.

Nabízíme proto servis a správu těchto počítačů na profesionální úrovni, k zajištění maximální spokojenosti klienta, s individuálním přístupem, mnohaletými zkušenostmi v oboru a bohatým portfoliem firem i jednotlivců, dokonce z řad známých osobností.

A co za Vaši důvěru v nás obdržíte?

 1. Bezplatnou telefonickou podporu

  pokud to závažnost problému dovoluje, řešíme drobné závady a chyby zdarma po telefonu.

 2. Bezplatné konzultace

  veškeré záležitosti týkající se upgrade, ať už hardware či software, rozšíření a návrhů nových technologií, postupů a komponentů máte u nás v rámci programu Bezstarostný PC zcela zdarma.

 3. Bezplatné zásahy

  v případě výskytu urgentních problémů na Vašich serverech, nebo stanicích, jsme schopni rychle zasáhnout pomocí vzdálené správy. Tyto případy jsou rovněž zahrnuty v měsíčním paušálu a tedy zcela zdarma.

 4. Doprava zdarma

  pokud se nacházíte do 15-ti km od naší provozovny v Praze, máte od nás veškerou dopravu bezplatně.

 5. Sníženou hodinovou sazbu

  za práci technika Vám budeme účtovat sníženou hodinovou sazbu 650,-Kč namísto obvyklých 800,-Kč bez DPH.

 6. Garantovanou reakční dobu

  při výpadku, poruše, nebo problému, který se vyskytne na Vaší výpočetní technice jsme připraveni zasáhnout odbornou pomocí maximálně do 8.hodin od nahlášení problému.

 7. Údržba IT v provozuschopném stavu

  díky pravidelným návštěvám, kontrole zabezpečení, aktualizacím, upgrade softwaru i hardwaru, opravám a konzultacím zajistíme hladký a bezproblémový chod Vaší výpočetní techniky, či sítě.


Kontaktní formulář

FIRMA ACIT JE DISTRIBUTOREM RENOVOVANÝCH KAZET SPOLEČNOSTI ABEL-COMPUTER

Autorizovaný prodejce

Naše firma je GOLD partnerem společnosti ESET s.r.o.

Nepřehlédněte!
Servis počítačů na Praze 4
Jako každé zařízení, tak i počítače podléhají zubu času, komponenty mají svou životnost, stárnou a mohou se u nich vyskytnout nejrůznější závady. Mnozí se tedy dostanou do situace, kdy jejich...
Udržujete si náskok díky technice?
Málokdo z nás dnes ke své práci nepotřebuje počítač. Počítač se za krátkou dobu své existence stal nepostradatelným pro valnou většinu produktivních lidí. Tato situace umožňuje výrobcům...

Rychlé kontakty

ACIT s.r.o.

Chodovská 228/3
Praha 4, 14100

tel.:    +420 241 742 795
mobil: +420 606 155 608

e-mail: info@acit.cz
web:    www.acit.cz

ACIT s.r.o. dodává kancelářskou techniku : telefony, faxy, kopírky, mobilní telefony, skartovačky i veškeré doplňky.