SEO odkazy

Pro naše SEO klienty zajišťujeme plný servis při výměně zpětných odkazů s jinými weby. Výměna má pozitivní vliv na umístění jejich stránek ve vyhledávačích. V případě zájmu o výměnu z některým z našich webů nás neváhejte kontaktovat na adrese odkazy@acit.cz

Žaluzie, rolety, markýzy
Firma LEFA SERVIS zabývající se stínící technikou navrhuje dodává a montuje žaluzie, japonské posuvné panelové stěny, rolety, plise, zatemnění, záclonové kolejnice, shrnovací dveře a stěny, dělící stěny, markýzy, fasádní clony, mříže pevné, mříže nůžkové, sítě proti hmyzu, garážová vrata a eurookna.

Montáž LPG
Montáž LPG, přestavba na LPG. Přestavby vozidel na alternativní pohon LPG.

Kancelářský nábytek Praha
Široké designové, materiálové i cenové spektrum dodávaného kancelářského nábytku, kancelářských židlí. Dodání kancelářského nábytku v krátkém časovém horizontu a to včetně realizace, třeba i jako náhradní plnění.

Prodej čtyřkolek
ATV-Centrum - čtyřkolky, ATV i quad kvalitní čtyřkolky, prodej a servis čtyřkolek E-TON, JourneyMan, SMC a DINLI.

Půjčovna nářadí Praha
Půjčovny nářadí DKNV nabízejí širokou škálu kvalitních strojů pro mnoho oborů, dále zahradní techniku či stavební stroje s jistotou pravidelného servisu a vysoké spolehlivosti.

Rybářské pruty a navijáky
Elektronický obchod s rybářskými potřebami, kde naleznete širokou nabídku rybářských prutů a rybářských navijáků. Kamenná prodejna na Praze 4.

Dětská chirurgie Praha
Dětská chirurgie v Praze se specializací na operace dětí bez nutnosti pobytu v nemocnici! Specializované pracoviště na dětskou kýlu, léčbu rázovou vlnou, urologické problémy.

Správa počítačových sítí
Počítačová firma zabývající se správou sítí, prodejem počítačů, servisem počítačů a dalšími službami souvisejícími s výpočetní technikou.

Účetní a daňové služby
Jedná se o poradenskou a konzultační firmu v oblasti ekonomiky, účetnictví, auditu, daní, úvěrů, podnikatelských záměrů, analýz a likvidací.

Stavební firma
Soukromá stavební realizační společnost zajišťující služby v oblasti realizace a rekonstrukce staveb, úprav interiérů, sádrokartonových konstrukcí a tepelných izolací.

Půjčovna nářadí Praha
Půjčovny nářadí DKNV nabízejí širokou škálu kvalitních strojů pro mnoho oborů s jistotou pravidelného servisu a vysoké spolehlivosti.


Kontaktní formulář

FIRMA ACIT JE DISTRIBUTOREM RENOVOVANÝCH KAZET SPOLEČNOSTI ABEL-COMPUTER

Autorizovaný prodejce

Naše firma je GOLD partnerem společnosti ESET s.r.o.

Nepřehlédněte!
Servis počítačů na Praze 4
Jako každé zařízení, tak i počítače podléhají zubu času, komponenty mají svou životnost, stárnou a mohou se u nich vyskytnout nejrůznější závady. Mnozí se tedy dostanou do situace, kdy jejich...
Udržujete si náskok díky technice?
Málokdo z nás dnes ke své práci nepotřebuje počítač. Počítač se za krátkou dobu své existence stal nepostradatelným pro valnou většinu produktivních lidí. Tato situace umožňuje výrobcům...

Rychlé kontakty

ACIT s.r.o.

Chodovská 228/3
Praha 4, 14100

tel.:    +420 241 742 795
mobil: +420 606 155 608

e-mail: info@acit.cz
web:    www.acit.cz

ACIT s.r.o. se stará o počítače firmám s kterými má smlouvu o správě sítě. Zařaďte se mezi ně.